Nová časť kampane na podporu očkovania

„Ako keby sa za posledný rok nakazila covidom celá naša spoločnosť. Klesá dôvera v inštitúcie a solidarita z prvej vlny je už dávno zabudnutá. Teraz na prahu tretej vlny už nemá vyznám stavať komunikáciu na racionálnych benefitoch očkovania – všetko už bolo dávno povedané v médiách a na sociálnych sieťach. Preto sme sa v MUW rozhodli zvizualizovať antihrdinu v podobe covidu a pripomenúť, že ak nás tu nemá všetkých časom poraziť, musíme sa spojiť a poraziť my jeho. A vakcína je zatiaľ jediným rozumným riešením. To však neznamená, že by sme rezignovali na racionálne benefity očkovania, v ďalších kampaňových kanáloch venujeme priestor aj im,“ vysvetľuje COO agentúry MUW Saatchi & Saatchi Kamil Charvát.

V prílohe vám posielame nový vizuál kampane a nové video nájdete na https://www.youtube.com/watch?v=mblWgCmIpK8

K dispozícii sú aj nové rozhlasové spoty https://drive.google.com/drive/folders/1xXBN6ToICZYk6A-e9tTfuxigDCT6Wg5-?usp=sharing

Kolegovia z Úradu verejného zdravotníctva SR aktualizovali MANUÁL PRE GASTRO SEKTOR a MANUÁL PRE OBCHODY A SLUŽBY.

V aktualizovaných verziách sú k dispozícii odpovede na otázky, ktoré sa najčastejšie vyskytujú v praxi, napr. o kontrole tzv. Green pasov pri vstupe do prevádzok a podobne.

K dispozícii sú na stránke ÚVZ SR:

GASTRO: https://www.uvzsr.sk/docs/uvod/UVZSR_Manual_pre_gastro_sektor_podla_COVID_Automatu_12102021.pdf

OBCHOD A SLUŽBY:

https://www.uvzsr.sk/docs/uvod/UVZSR_Manual_pre_prevadzky_a_sluzby_podla_COVID_Automatu_12102021.pdf

Všetky potrebné informácie, vrátane opatrení na základe Covid automatu sú pre občanov k dispozícii na stránke www.korona.gov.sk.