Podpora opatrovateľskej služby II.

Naša nezisková organizácia Dôstojný život všetkým, n.o. poskytuje opatrovateľskú službu od roku 2016 a zamestnávame kvalifikované opatrovateľky, ktoré sa starajú o klientov priamo u nich v domácnosti. Projekt v rámci výzvy je výhodný v tom, že rodinám pomôžeme s finančnou podporou na mzdu opatrovateľky.  

Radi by sme Vás preto požiadali o možnú spoluprácu a informovanie vašich občanov, ktorí potrebujú opatrovateľskú službu, no nemajú na to dostatočné finančné prostriedky. Počas poskytovania opatrovateľskej služby seniorom poskytneme kvalifikovanú opatrovateľku a riadenie celej administratívy.

V prílohe nájdete leták v pdf formáte, ktorý môžete umiestniť na vývesnej tabule obce. Pokiaľ nemáte možnosť vytlačiť letáky na Obecnom úrade, môžeme Vám ich v prípade záujmu zaslať poštou. 

V prípade, že je vo Vašej obci rodina, ktorá by potrebovala opatrovateľku pre staršieho člena rodiny na dôchodku, prípadne ŤZP, môžete nás kontaktovať na tel.č.: 0948 733 424 alebo prostredníctvom e-mailu dostojnyzivotvsetkym@gmail.com


Veríme, že Vás naša ponuka zaujala a budeme radi, ak nás budete kontaktovať.

S prianím pekného dňa,

Bc. Alena Štefanisková

riaditeľka n. o. 

 Dôstojný život všetkým, n.o.

       Centrálna 632/7

       089 01 Svidník